אודותנו

גלובל אין טכנולוגיות בע״מ הינה יבואנית הבלעדית ורשמית של מערכות החומרה ותוכנה של חברה GANTNER האוסטרית.

GANTNER הינה חברה המובילה בעולם בתחום מערכות נעילה אלקטרוניות לתאי לוקרים ובקרות כניסה חכמות. גנטנר משקיע משאבים עצומים במחקר ופיתוח ונחשבת לחוד החנית במערכות אלו בעולם, מוצרנו מבוססים על פיתוחם טכנולוגיים מהמתקדמים והמובילים בעל עיצוב ייחודי ונוחות מקסימאלית עבור המשתמשמים, כחלק מחזון זה קיבלה חברת גנטנר מספר פרסים בינלאומיים בתחום הטכנולוגי והעיצובי.

גלובל אין טכנולוגיות מתמחה בתכנון, התקנה, הפעלה ושירות של כל ציוד החומרה ותוכנה המגוון של חברת גנטנר, הכולל בקרות כניסה חכמות, מערכות נעילה אלקטורניות לתאי לוקרים, ארנק אלקטרוני המופעלים על ידי כרטיס מנוי/עובד צ׳יפים או צמידים חכמים בטכנולוגית RFID/NFC/BLE.

חברת גלובל אין טכנולוגיות בע״מ הוקמה ומנוהלת על ידי אברהם שפיגל בעל ניסיון רב בתחום בארץ ובעולם אשר הוסמך בגנטנר, אוסטריה ומעורב אישית בכל פרוייקט ופרוייקט.

החברה הידוע ביחסה האישי לכל לקוחותיה וניתן דגש מיוחד בתכנון על פי רצונותיו של הלקוח אשר זוכה לליווי מקצועי לאורך כל הדרך, החברה חרטה על דיגלה מיום היווסדה חתירה מתממדת או בלתי מתפשרת למצויינות בשירות או בשירות מוצריה, מדיניות זו משתקפת מדי יום בקהל לקוחות נאמן, מהמובילים במשק אשר מלווה אותנו כבר שנים רבות.